O Campie

FAQ

06.12 - 09.12.2024
Wyjazd Mikołajkowy

O Campie

Czy to weekendowy wyjazd dla fanów Harry’ego Pottera? Tak! Jeśli uwielbiasz czytać serię J.K. Rowling lub oglądać przygody Harry’ego na dużym ekranie i chciałbyś choć na chwilę podejrzeć, jak ten świat wygląda, zapraszamy do Świata Czarodziejów w Londynie. Przez pełne 3 dni weźmiesz udział w wycieczce po mieście związanych z Harrym Potterem w Londynie, gdzie były kręcone wszystkie filmy sagi. Weźmiesz udział w warsztatach ważenia eliksirów, kupisz różdżkę, dowiesz się do jakiego domu należysz, a na sam koniec spędzisz kilka ładnych godzin w Warner Bros w Londonie, czyli studiu filmowym, w którym kręcono sceny do wszystkich 8 filmów Harrego Pottera. Gotowy na magiczny weekend?

JAK ZOSTAĆ CZARODZIEJEM?

Po pierwsze, by dołączyć do Świata Czarodziejów musisz mieć co najmniej 18 lat i być na tyle samodzielnym, by przetrwać bez rodziców przez 3 dni. Górna granica wieku to lat 45. Jeśli jesteś już pełnoletni/a, możesz aplikować do zespołu „ważenia eliksirów” i zostać Arcymistrzem w Świecie Czarodziejów. Druga sprawa to faktyczne zainteresowanie magicznym światem, bo u nas zajęcia i wycieczki są naprawdę niezwykłe i podobają się najbardziej fanom Harry’ego Pottera. I ostatnie: walorem jest posiadanie różdżki bądź szaty magicznej.

Podstawowe informacje

Program campu

Wylot z Polski zgodnie z rozkładem wylotów w godzinach porannych. Przylot na lotnisko Londyn Luton. Przejazd busem do hotelu położonego tuż przy Piccadilly Circus. Pozostawienie bagaży w luku bagażowym oraz wspólny spacer w kierunku okolicznych miejsc związanych z sagą młodego czarodzieja.

Znajdziesz wejście do Ministerstwa Magii oraz Zakon Feniksa

Okryjesz miejsce, które stało się inspiracją do Ulicy Przekątnej

Zobaczysz, gdzie Błędny Rycerz przecisnął się pomiędzy nadjeżdżającymi autobusami piętrowymi w filmie: „Harry Potter i więzień Azkabanu”

Zrobisz zakupy w Minalima, cali sklepie grafików, którzy pracowali przy tworzeniu filmów

Współczesny Olivander, czyli wybierzesz różdżkę w House of Spell

W dalszej części dnia lunch oraz czas wolny. Wieczorne wyjście dla chętnych do The Wands & Wizard Exploratorium na lekcje ważenia eliksirów dla dorosłych. Będziesz władać magiczną różdżką i wykorzystasz miksologię molekularną do przyrządzania eliksirów. Można wejść do wymyślonych światów z dzieciństwa i wybrać swoją własną, działającą, magiczną różdżkę i ożywić ją dzięki magii nauki.
Wyjście z hotelu o 9:00. Przygotuj się, aby poczuć magię, wchodząc za kulisy kultowych miejsc filmowania Harry’ego Pottera w Londynie!
Dziś naszym przewodnikiem będzie entuzjasta serii o Harrym Potterze mający w zanadrzudziwaczne i arcyciekawe zagadki. Na początek dowiesz się, do którego z domów Hogwartunależysz. Poznasz miejsca, które zainspirowały J.K. Rowling – od szekspirowskiego teatru Globepo londyńskie zaułki, które były inspiracją dla ulicy Śmiertelnego Nokturnu. Odkryjesz wejście doDziurawego Kotła – sekretnego pubu czarodziejów. Zobaczysz także most, który został zniszczonyprzez śmierciożerców w filmie „Harry Potter i Książę Półkrwi”. Podczas wycieczki odbędzie siękrótki rejs Tamizą.
Plan zwiedzania przebiega według następującego planu ( wycieczka potrwa około 3 godzin):
Katedra w Southwark
Borough Market
The Golden Hinde
Pałac Winchester
Muzeum Więziennictwa The Clink
Teatr szekspirowski Globe
Most Milenijny
Szkoła, do której uczęszczał Daniel Radcliffe
The London Eye
Tamiza
Pub Sherlocka Holmesa
Great Scotland Yard
Bank Gringotta
Najmniejszy na świecie posterunek policji
Trafalgar Square
Ulica Śmiertelnego Nokturnu
Ulica Pokątna
Palace Theatre

W dalszej części dnia lunch oraz czas wolny.

Wyjście z Hotelu o 9:00. Dzień zaczniemy od stacji King’s Cross, gdzie znajdował się słynny peron 9 i 3⁄4, z którego odjeżdżał pociąg do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Fasadę dworca zagrał stojący obok luksusowy hotel St. Pancras Renaissance, który stanowi gratkę również dla fanów architektury. Będziesz miał możliwość zrobić sobie zdjęcie, jak pchasz wózek przez ścianę na peronie 93⁄4.

W dalszej części dnia udamy się na spacer ( około 30 minut) w kierunku inspiracji do Grimmauld Place 12 z filmu: „Harry Potter i Zakon Feniksa”, czyli domu Syriusza Blacka. Około 12:00odjedziemy z dworca w kierunku Warner Bros London Studio, czyli studiu filmowym, w którym kręcono sceny do wszystkich 8 filmów Harrego Pottera. Po ukończeniu serii Warner Brothers postanowiło, że plan filmowy zostanie stałą atrakcją poświęconą światowi czarodziejów.Rekwizyty, kostiumy oraz plany filmowe ze wszystkich części zostały zachowane i można jeoglądać podczas tej niesamowitej wycieczki. Zobaczymy min.: Wielką Salę, Zakazany Las, odwiedzimy Ulicę Pokątną oraz Peron 9 i 3⁄4, zajrzymy do gabinetu Profesora Dumbledora cieplarni profesor Sprout.

Zanim zanurzysz się w magicznym spacerze, który potrwa około 4-5godzin. Zapraszam cię na magiczny poczęstunek od organizatora, gdzie będziesz mógł napełnić swój brzuch na kolejne godziny.

Powrót do hotelu około 22:00

Gdzie śpimy?

Zedwell Hotel Piccadilly Circus (3 noce)

Nowoczesny hotel *** w centrum gwarnego Londynu. Blisko wielu najpopularniejszych atrakcji turystycznych Londynu, kultowych zabytków i znanych atrakcji, w tym Piccadily Circus, Soho, Chinatown, Covent Garden, London Eye i Trafalgar Square.

Pokoje 2- 3 osobowe, z prywatnymi łazienkami.

Cena 2990 zł

I WOREK ZŁOTA

1500 zł

II Transza

300 £

+ bilety lotnicze na miotle
(we własnym zakresie koszt około 450zł z Warszawy linią Wizzair)

* Gwarancją udziału w wydarzeniu Hogward London Camp jest wpłata zaliczki w wysokości 1500 zł oraz podpisanie umowy. Chęć udziału proszę składać przez formularz zgłoszeniowym
* Wyjazd organizowany dla osób pełnoletnich posiadających paszport UE. Zapoznaj się z wytycznymi wizowymi tutaj
* Wyjazd nie jest przeznaczony dla osób niepełnosprawnych
* Język angielski na poziomie komunikatywnym wymagany

Dane organizatora turystyki: Monika Kała MMT Events&Camps, posiadająca nr NIP 7412099721 oraz REGON 387738384, wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego pod numerem: 7/2023, numer ewidencyjny 38007, e-mail: kontakt@moniqmusictravel.pl, numer telefonu +4850353207

Cena zawiera

 • 3 noce w Zedwell Hotel Piccadilly Circus w pokoju 2/3 osobowym
 • Ubezpieczenie imprez zagranicznych w zakresie KL/NNW na warunkach dostępnych w
  Biurze obejmuje w szczególności:
  a) ubezpieczenie zdrowotne
  b) ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków gwarancję ubezpieczeniową Biura nr M526091 na kwotę 195 453,00 zł
 • Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
 • Turystyczny Fundusz Pomocowy
 • 1 Transfer lotniskowy (powrót)
 • Transport bagaży/przechowywanie
 • Opiekę doświadczonego lidera
 • 2,5-godzinna wycieczka z przewodnikiem polskojęzycznym ( dzień 1)
 • 3 godzina wycieczka z przewodnikiem anglojęzycznym ( dzień 2)
 • Krótki Rejs po Tamizie
 • Bilet jednodniowy ( wyznaczona godzina wejścia) do Studio Warner Bros
 • Transfery do Studio Warner Bros i z powrotem
 • Lunch w Warner Bros Studio Tour – poczęstunek od organizatora
 • Butterbeer dla chętnych pod czas zwiedzania
 • List powitalny dla każdego czarodzieja, który przyjdzie do ciebie do domu przed wylotem
 • Paczka niespodzianka
 • Nielimitowana magia
 • Nowi przyjaciele
 • Galeria zdjęć z wyjazdu do ściągnięcia z dysku googledrive po zakończeniu campu
 • Uścisk dłoni od @moniqmusictravel

Cena nie zawiera

 • Tramsferu z lotniska do hotelu
 • Kosztów wyżywienia
 • Alkoholu nie wymienionego w programie
 • Dodatkowych atrakcji
 • Dodatkowego wyjścia do The Wands & Wizard Exploratorium

FAQ

Dla każdego zaawansowanego pełnoletniego czarodzieja posiadającego ważny paszport EU. Wyjazd nie jest zorganizowany dla nieletnich.

Na mocy zawartej pomiędzy  IGNAL IDUNA Polska TU S.A. i MMT Events & Camps umowy generalnej ubezpieczenia nr 523913 z dnia 21.03.2024 r. każdy uczestnik imprezy turystycznej MMT Events & Camps zgłoszony do SIGNAL IDUNA POLSKA TU S.A. zgodnie z postanowieniami umowy generalnej objęty jest ubezpieczeniem SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże w zakresie SUPER. Jeśli masz ochotę możesz ubezpieczyć się dodatkowo, dobrowolnie.

Po dokonaniu wszelakich formalności, stworzona zostaje grupa na messangerze na FB, gdzie każdy z Was może się poznać i komunikować miedzy sobą. Bardzo często campowicze w ten sposób umawiają się na wspólny lot itp

Waszym przewodnikiem jest @moniqmuisctravel, która czuwa nad Wami 24/h. Podczas Campów wspieramy jedynie lokalne biznesy oraz hotele, dlatego również korzystamy z wiedzy lokalnych przewodników.

Campy zostały stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą podróżować, ale..boją się zrobić ten pierwszy krok! Na moje campy jeżdżą single, pary, koleżanki, kumple. Jeden z uczestników porównał te wyjazdy do KOLONII, za czasów młodości.

Jedyne koszty dodatkowe to koszty wyżywienia oraz przelotów.

Tak. Przyjmowanie leków nie dyskwalifikuje Cię z udziału w wydarzeniu. Po prostu bardziej na Ciebie uważamy.

Na Campie nie akceptujemy narkotyków, much w nosie, osób snobistycznych nie potrafiących pracować w grupie oraz narcyzów. Od dnia rozpoczęcia Campu jesteśmy grupą i staramy się przeżyć wspólnie zapomniane wakacje

Wypełnij formularz rezerwacji

Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się z FAQ.

  Zostało 14 wolnych miejsc.