Winter Tatra Camp Extreme 3

Winter Tatra Camp Extreme 3, to już dziewiąta i ostatnia zimowa odsłona Tatra Campów autorskiego projektu „tematycznych” kolonii dla dorosłych stworzonych przez @moniqmusictravel. Głównym założeniem projektu jest zrzeszanie kobiet z całej Polski, które wspólnie mogą przeżyć przygodę życia.

Kolonie dla dorosłych? Czy Tatra Camp jest dla mnie? Przecież ja nawet nie chodzę po górach! NIC MYLNEGO. Podczas 4 dni na podhalańskiej ziemi, przekonasz się, że folkowy vibe, górski klimat i ogrom zabawy , podczas której nauczysz się nowych umiejętności, jest bliski Twojej Naturze. To jedyna i niepowtarzalna okazja, żebyś wyjechała w góry z kobietami z całej Polski. Gotowa na szczegóły?

Zasady Campu

NA TATRA CAMPIE MAMY JEDNĄ ZASADĘ – JESTEŚMY SOBĄ.

Bo Tatra Camp powstał z myślą o WAS – kobietach, o waszej wolności, emocjach i próbie ucieczki przed schematami. Każda z Was ma swoje obowiązki: rodziny, dzieci, prace w korpo czy studia. Każda z Was przeszła mniej lub więcej, ale łączy Was jedno:

Chęć bycia człowiekiem w tym nieludzkim Świecie.

Dlatego spotykamy się tym samym miejscu, ale 20 lat później z dowodem w ręku, nadwyżką centymetrów w talii i trochę lepszym kieszonkowym, ale nadal z tym samym pragnieniem PRZYGODY.

Podczas 4 dni Campu wdrapiesz się na najwyższy poziom swoich możliwości. By tego dokonać, musisz przejść poszczególne levele: zabawa, nauka, moutains extreme oraz relax.

Niestety nie masz 3 żyć ani magicznych wywarów, ale za to w Twoim zasięgu jest coś bardziej cennego: wsparcie 27 kobiet, ich siła, pomoc i rady.

Zdjęcia z edycji zimowych

Podstawowe informacje

Miejsce

Kościelisko

Rozpoczęcie campu

19.01.2024 14:00

Zakończenie campu

23.01.2024 10:00

Liczba nocy

4 noce

Dojazd

a) autem z innymi uczestnikami

b) dojazd pociągiem do Zakopanego i przejazd 15 minutowy taksówką do Kościeliska

Cena za pokój 2-osobowy

3100 zł (12 miejsc)

Cena za pokój 3-osobowy

3000 zł (9 miejsc)

Dane organizatora turystyki: Monika Kała MMT Events&Camps, posiadająca nr NIP 7412099721 oraz REGON 387738384, wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego pod numerem: 7/2023, numer ewidencyjny 38007, e-mail: kontakt@moniqmusictravel.pl, numer telefonu +4850353207

Cena zawiera

 • 4 noce w prestiżowej inwestycji na Podhalu. 4 domy OMG Houses
 • Ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków z gwarancją ubezpieczeniową Biura nr M 523895 na kwotę 210.528,00 PLN
 • Powitalna kolacja składająca się z 2 dań oraz w lokalnej karczmie góralskiej z muzyką na żywo (grzaniec do kompletu oraz cytrynówka Pani od Marysi do upadłego)
 • Impreza powitalna w naszym niezastąpionym Amerykańskim Party Busie
 • 3 śniadania od firmy cateringowej oraz suchy prowiant na wyjście w góry
 • 1h jazdy na skuterze śnieżnym (skutery 2 os.)
 • Całodniowy kurs lawinowy z TOPR (lawinowe ABC, uprzęże, kaski)
 • Kulig góralski w zaprzęgu konnym oraz ognisko z poczęstunkiem
 • 3h w termach Bukowina
 • Wszystkie przejazdy między atrakcjami
 • Niezapomniane widoki
 • Giftbox – paczka upominków od Patronatów Tatra Campu o łącznej wartości ponad 1000 zł
 • Koszulka Campowicza
 • Pamiątkowa sesja fotograficzna
 • Nowi przyjaciele

Cena nie zawiera

 • Dojazdu na miejsce wydarzenia
 • Kosztów wyżywienia nie wymienionego w programie
 • Alkoholu nie wymienionego w programie
 • Dodatkowych atrakcji tj. całodniowa wspinaczka z przewodnikami TOPR (390 zł/os)
 • Wynajmu raków i czekanu podczas kursu lawinowego ( 20 zł za raki, czekan 20 zł za dzień)

Gwarancją udziału w wydarzeniu WINTER Tatra Camp EXTREME 3 jest wpłata zaliczki w wysokości 1500 zł oraz podpisanie umowy. Chęć udziału proszę składać przez formularz zgłoszeniowym lub przez profil społecznościowy (instagram) @moniqmusictravel.

Lokalizacja

Tatra Camp zawsze odbywa się w najlepszych inwestycjach na Podhalu. Mamy najlepsze widoki, domy na wyłączność i wysoki standard mieszkaniowy. Po raz kolejny mieszkać będziemy w OMG Houses.

OMG House to jeden z nowo wybudowanych domów w Kościelisku. Obiekt o powierzchni ok. 100 m2 przeznaczony jest dla 7 osób (mamy do dyspozycji 4 domy – każdy 7 osobowy, pokoje 2-3 osobowe). Do dyspozycji uczestniczek Winter Tatra Campu jest : Miejsce parkingowe, ogród oraz taras.
W domu znajduje się bezprzewodowa sieć Wifi oraz kominki. Do wszystkich atrakcji wynikających z planu wyjazdu zawozić będzie nasz niezawodny BUS (w cenie).

Wybór pokoju

Mam dla Was 21 miejsc w naszej górskiej oazie na WINTER TATRA CAMP EXTREME 3 (3 DOMY):

3 POKOJE 3 OSOBOWYCH – pokoje z antresolami (9 OSÓB)
6 POKOI 2 OSOBOWYCH (12 OSÓB)

KAŻDY POKÓJ MA SWOJĄ ŁAZIENKĘ. Łazienki wyposażone są w ręczniki oraz suszarki do włosów. W kuchni oprócz smacznych, świeżych śniadań, do dyspozycji gości są: czajnik elektryczny, ekspres do kawy, kuchenka indukcyjna czteropalnikowa, lodówka, naczynia i sztućce, piekarnik, zmywarka do naczyń. Cały obiekt jest monitorowany oraz posiada system ogrzewania podłogowego oraz kominek. Dla gości dostępne jest również żelazko, deska do prasowania oraz suszarka na buty.

Plan wyjazdu

Zobacz zdjęcia z edycji letnich

Wypełnij formularz rezerwacji