Zdobywcy wysp

O Campie

Jeśli chciałbyś zobaczyć tropikalną dżunglę Bali, wspiąć się na aktywny wulkan wyspy, podziwiać nieziemską zieleń otaczającą największe wodospady i żadna przygoda nie jest Ci straszna- dobrze trafiłeś! Ten wyjazd jest dla Ciebie! Moją misja jest pokazanie Wam prawdziwego Bali oraz sąsiednich Wysp takich jak Nusa Penida czy Wyspy Gili. Obudzę Cię nie raz w nocy, zmokniesz w balijskiej dżungli, wydasz miliony monet na balijskim targu i zobaczysz najpiękniejsze zachody słońca w swoim życiu na plaży wysp Gili popijając przy tym zimnego kokosa.

Mało? Nie martw się. To dopiero początek. Początek poznawania prawdziwej Indonezji . Jej uroków, ale i wad. Podczas całej wyprawy zmienimy nocleg aż cztery razy (!), dzięki czemu będziesz miał ogromną możliwość zdobyć kilka wysp. W końcu Zdobywcy Wysp to coś więcej niż tylko wakacje 🙂

LOTNISKO

UBUD

GILI TRAWAGAN

NUSA PENIDA

ULUWATU

Poziom

Średni

Rodzaje aktywności

Pływanie / Snorkeling / Trekking / Surfing

Komfort

Hotel / Glamping

Plan wyprawy

DZIEŃ 1
Przylot na Bali. Meldunek w Ubud. Nasza baza wypadowa na kolejne 7 nocy
DZIEŃ 2
Dzień wolny. Walczymy z jet lagiem.
DZIEŃ 3
Wodospad Nung Nung, świątynia Tirta Empul, świątynia Pura Gunung Kawi, Świątynia Goa Gajah
DZIEŃ 4
Dzień wolny
DZIEŃ 5
Munduk: wodospady Sekumpul, Fiji oraz Secret Waterfall. W drodze powrotnej zobaczymy Sangeh, las małp
DZIEŃ 6
Nocny trekking na wulkan Batur

DZIEŃ 7
Przeprawa z Bali na Gili.
DZIEŃ 8
Dzień relaksu i eksplorowania wyspy według uznania
DZIEŃ 9
Snorkeling na prywatnej łodzi

DZIEŃ 10
Ranna przeprawa z GILI na Nusa Penida. Meldunek. Relaks.
DZIEŃ 11
Całodniowa wycieczka po Nusa Penida. Klif Kelingking ’T-Rex, Diamond Beach, Domek na drzewie (Rumah Pohon)

DZIEŃ 12
Poranny powrót na Bali. Meldunek w hotelu w Uluwatu.
DZIEŃ 13
Dzień wolny.
DZIEŃ 14

Dzień wolny i powrót w dniu następnym.

07.09.2023 - 21.09.2023

Cena wyprawy

I Transza

1850 PLN*

koszt wyprawy

II Transza

1100 €

na miejscu

+ cena lotu

* II Transza zależna jest od wyboru programu
(+150 euro dopłata do Jawy. Kwota dopłaty zależna jest od ilości chętnych).

Cena zawiera

 • 14 noclegów w 4 różnych lokalizacjach (Ubud, Gili T,
  Nusa Penida, Uluwatu)
 • Wyżywienie: śniadania
 • Transfery lotniskowe
 • Transport na całej trasie prywatnym busem wraz z
  kierowcą oraz paliwem
 • Transport bagaży/przechowywanie
 • Opiekę doświadczonego lidera
 • 4h snorkeling na prywatnej łodzi w okolicach wysp Gili
 • Rejs speed boat Bali- Wyspy Gili
 • Rejs speed boat Wyspy Gili – Nusa Penida
 • Całodniowa wycieczka na Nusa Penida – plaże i klify wyspy Klif Kelingking ’T-Rex , Diamond Beach, Domek na drzewie (Rumah Pohon)
 • Rejs speed boat Nusa Penida- Bali
 • Wszystkie bilety wstępu oraz opłaty parkingowe
 • Wejście do Monkey Forest
 • Wejście do świątyń: Goa Gajah, Tirta Empul oraz Pura Gunung Kawi
 • Trekking po wodospadach: Nung Nung, Sekumpul, Fiji i Secret Waterfall
 • 2 całodniowe wycieczeki prywatnym klimatyzowanym minibusem ( 18os) na terenie Bali
 • Treking na wulkan Batur z przewodnikiem
 • Pomoc w organizacji atrakcji dodatkowych
 • Koszulka campowicza
 • Wspomnienia

Cena nie zawiera

 • Biletów lotniczych
 • Wizy wjazdowej 35$
 • Wyżywienia poza śniadaniami
 • Ubezpieczenia
 • Dodatkowych atrakcji według upodobań
 • Kosztów wykonywania badań lekarskich, testów
  diagnostycznych oraz innych czynności
  wymaganych przez przepisy powszechnie
  obowiązującego prawa państw przez które
  przebiega podróż

Zdjęcia z poprzednich edycji

Gdzie śpimy? Noclegi

Ubud

Ubud to kulturalno- artystyczna stolica Bali. MOJA ULUBIONA CZĘŚĆ BALI! Dlatego zamieszkamy w sprawdzonym przeze mnie wielokrotnie hotelu*** w centrum gwarnego Ubud (pokoje 2 os ze śniadaniem). Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, czajnik elektryczny oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokoje położone są na terenie ogrodów tropikalnych i dysponują prywatnym tarasem i basenem. Dojście do centrum gwarnego Ubud, gdzie znaleźć można sklepy z dziełami artystycznymi oraz lokale gastronomiczne, zajmuje 15 minut. W Ubud spędzimy 6 nocy.

Gili Trawangan

Gilis to maleńkie wysepki koło dużej wyspy Lombok. Od pierwszego wejrzenia zakochamy się w cudownie niebieskim kolorze morza oraz fantastycznie białym piasku na plaży. Miejsce jak z przepięknej pocztówki i idealna odskocznia od gwarnego Bali. Gili słynie z braku pojazdów spalinowych, pływania z żółwiami oraz magicznych koktajli 🙂 Spędzimy tutaj 3 noce.

Nusa Penida

Nusa Penida to magiczna indonezyjska wyspa leżąca tuż nieopodal Bali. Do niedawna omijana była szerokim łukiem. Mówi się, że piękna wyspa Nusa Penida jest domem Mekalinga, demonicznego króla Bali, jego niewidzialnej armii demonów i wyspiarzy, którzy praktykowali czarną magię, aby je uspokoić. Europejscy żeglarze niepokoili się także legendami, o których świadczą symbole czaszki i skrzyżowanych piszczeli, które oznaczały Nusa Penida na starych mapach. Przyroda na wyspie wygląda tutaj jak grafika komputerowa, jest tak niesamowita, że aż nierealna. Przez dwa dni będziemy mieli okazje zobaczyć najpiękniejsze plaże wyspy, zapierające dech w piersi klify oraz mieć możliwość spotkania mant. Na Nosie spędzimy 2 noce.

Uluwatu

Uluwatu to część Bali to położona niedaleko oceanu, do którego ściągają podróżnicy z całego świata w poszukiwaniu klimatycznych barów, pięknych plaż i fal idealnych do nauki surfingu. Jest idealnym miejscem do rozpoczęcia balijskiej przygody, a jego rajskie plaże sprawią, że zakochacie się w wyspie od pierwszego wejrzenia. Naszą bazą będzie HOTEL *** z basenem pokoje 2 osobowe z prywatnymi łazienkami. W Uluwatu dość ważna jest lokalizacja i nasz camp właśnie taką ma. Pieszo do najbliższej plaży mamy 5 minut. Ostatnie 3 noce spędzimy w Uluwatu, gdzie będziecie mieli możliwość spróbować swoich sił w surfingu.

Dlaczego warto jechać na Camp?

FAQ

Campy zostały stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą podróżować,ale..boją się zrobić ten pierwszy krok! Na moje campy jeżdżą single, pary, koleżanki, kumple. Jeden z uczestników porównał te wyjazdy do KOLONII, za czasów młodości. Po 2 tygodniach wspólnych przygód, opróćz walizki zakupów, pełnego brzucha, opalienizny i pięknych zdjęć zyskujesz coś więcej. Nowych przyjaciół.

Organizator nie jest odpowiedzialny za zakup biletów lotniczych, jednakże wszyscy uczestnicy campu dostają kilka zasugerowanych lotów i dolatują na miejsce w grupach z poszczególnych miast wylotowych.

Zostaniesz zapytany oraz poproszony o pokazanie certyfikatu COVID-19 na lotnisku wylotowym. Na dzień dzisiejszy tj. 01.02.2023 szczepionka wymagana jest podczas podróży do Indonezji. Inne szczepienia nie są wymagane.

Działając w ramach obowiązku informacyjnego wynikającego z przepisów powszechnie obowiązującego prawa – informujemy, że z uwagi na szybkość, zmienność i brak możliwości precyzyjnego przewidywania wprowadzania wewnętrznych regulacji sanitarnych państw, przez które przebiega podróż do miejsca docelowego imprezy turystycznej, może zaistnieć sytuacja, w której podróżny na podstawie ww. regulacji, będzie zobowiązany przed wjazdem na terytorium danego państwa – do wykonania testów na obecność wirusa SARS-CoV-2, a następnie do pokrycia kosztów jego wykonania w pełnej wysokości, w celu kontynuowania podróży do miejsca docelowego imprezy turystycznej.

Campy zostały stworzone z myślą o ludziach, którzy chcą podróżować aktywnie, ale..boją się zrobić ten pierwszy krok! Na moje campy jeżdżą single, pary, koleżanki, kumple.

Wiza VOA kosztuje 35$ i otrzymujemy ja na lotnisku w Indonezji.

Jedyne koszty dodatkowe to koszty wyżywienia (poza śniadaniami). Jedząc lokalnie, na ten koszt dziennie należy przeznaczyć około 50 zł (2 posiłki z napojami), jedząc bardziej europejsko około 90 zł dziennie z napojami.

Każda uczestniczka musi być pełnoletnia. Limit wiekowy to 39 lat.

Kondycja jest wymagana w stopniu średnim. Jeśli chodzisz na spacery, nie łapiesz zadyszki po pierwszej lepszej góreczce, nie masz klaustrofobii (autobus), lęku wysokości (Hiking chodzenie po stromych schodach) oraz umiesz jeździć na rowerze – stanowczo dasz sobie radę.

Tak. Przyjmowanie leków nie dyskwalifikuje Cię z udziału w wydarzeniu. Po prostu bardziej na Ciebie uważamy.

Na Campie nie akceptujemy narkotyków, much w nosie, osób snobistycznych nie potrafiących pracować w grupie oraz narcyzów. Od dnia rozpoczęcia Campu jesteśmy grupą i staramy się przeżyć wspólnie zapomniane wakacje 🙂

Wymagana jest podstawowa umiejetność pływania. Każdy uczestnik podczas snorkelingu otrzyma kapok, płetwy oraz maskę z rurką. Jeśli natomiast nie czujesz się na siłach, masz prawo pozostać na łodzi. Nic na siłę 🙂

Wypełnij formularz rezerwacji