FOTOGRAFIA SMARTFONEM- JAK ROBIĆ PIĘKNE ZDJĘCIA TELEFONEM

Jak zrobić piękne zdjęcia telefonem? To pytanie pada w moją stronę prawie za każdym razem, podczas naszych wyjazdów. Jest takie stare i bardzo mądre powiedzenie: zdjęć nie robi aparat, ale fotograf. Fotografia smartfonem to nic innego, jak umiejętna obsługa urządzenia, które kupiliśmy, jednak to nie wszystko. Cała reszta jest kwestią dobrego oka, wyobraźni i umiejętności wykorzystania światła. Ja nie zapominam o swoich początkach, dlatego chętnie podzielę się z Wami wiedzą, której się nauczyłam przez te kilka lat.

Jeśli chcesz zostać mistrzem fotografii mobilnej, ale do tej pory efekt Twoich starań był raczej mizerny, to koniecznie przeczytaj moje 10 przykazań fotografii smartfonem.

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Krótko o mnie

My Photo

Podróżniczka, która potrafi szyć przygody na miarę. W wolnym czasie zamykam podróżnicze marzenia ludzi w pikselach aparatu. Moją misją jest udowodnienie, że podróże nie zawsze muszą być drogie. Organizuje wyjazdy do balijskiej dżungli, która stała się moim drugim domem. Domem, w którym odnalazłam szczęście...

Instagram

Wyróżnione posty